ماساژ پرفرمنس

ماساژ پرفرمنس ماساژی است مختص نواحی گردن،شانه و کمر. ماساژ پرفرمنس به افرادی که به علت نوع کار ساعات طولانی پشت میز می نشینند یا مجبور به رانندگی در مدت طولانی هستند، بسیار ایده آل می باشد. ماساژ پرفرمنس برای رفع خستگی و گرفتگی در ناحیه شانه و گردن است که یکی از متداول ترین عوارض زندگی شهری است و در صورت تداوم منجر به بیماری های مزمن در این نواحی می شود.

 

تکنیک ماساژ پرفرمنس:

 

در ماساژ پرفرمنس ،ماساژور با حرکات کششی روی ناحیه گردن،شانه و کمر کار کرده و با استفاده از روغن های گیاهی معطر ،فشارهای مناسب با گرفتگی و کوفتگی به این نواحی وارد می آورد.( به علت تکنیک ماساژ ممکن است تا چند روز پس از دریافت آن، فرد احساس درد داشته باشد که امری طبیعی می باشد)

 

فوائد ماساژ پرفرمنس:

 

در ماساژ پرفرمنس خستگی عضلانی و گرفتگی های طولانی مدت و مزمن در نواحی گردن،شانه و کمر تا حد زیادی تسکین یافته و احساس سنگینی دراین نواحی از بین می رود. آزاد بودن عضلات گردن و شانه همچنین در زیبایی جسمانی و نحوه ایستادن فرد تاثیر بسزایی دارد.

مدت زمان و هزینه ماساژ پرفرمنس :
مدت زمان استفاده از ماساژ پرفرمنس بر طبق درخواست میهمان 60 و 90 دقیقه می باشد.

 

همچنین میهمانان محترم می توانند ماساژ پرفرمنس را به عنوان ماساژ تکمیلی در کنار سایر ماساژها انتخاب نمایند.هزینه 30 دقیقه ماساژ پرفرمنس 65/000 تومان می باشد.

رزرو آنلاین وقت ماساژ کارت تخفیف ماساژ